Spraw, by miłość była lepsza dzięki 4 walentynkowym pozycjom seksualnym

Spraw, by miłość była lepsza dzięki 4 walentynkowym pozycjom seksualnym

17 sierpnia, 2022 0 przez Seks Masterka

Wybrałeś idealny prezent , ugotowałeś obiad na bazie wyłącznie afrodyzjaków , posypałeś grządkę płatkami róż… czego jeszcze mogło Ci brakować na idealną noc namiętności?

Oczywiście 4 idealne pozycje na Walentynki!

Jeśli to wszystko o romansie

Romans nie jest dla wszystkich – niektórzy ludzie wybuchają pokrzywką od wyznań miłosnych i zgrzytają zębami podczas soczystej miłości – ale walentynki polegają na okazaniu partnerowi rodzaju uczucia, jakiego pragną, więc jeśli twój partner jest wielkim romantykiem, ta pozycja będzie czy oboje jesteście na pokładzie. Podobnie jak normalny misjonarz, partner do pchania jest na górze, ale powinien „dopasować się” do twojego ciała, podnosząc ramiona do twojego wzrostu i kość łonową do twojej łechtaczki. Następnie zamiast wpychać się w siebie, rób powolne, zmysłowe kręgi. To współżycie jest pozycją, a raczej techniką, która wykładniczo zwiększa twoje szanse na osiągnięcie orgazmu podczas penetracji , co dla nas brzmi cholernie romantycznie.

 Jeśli Ci się podoba Kinkier

Może związek jest młody i oboje zdzieracie sobie nawzajem ubrania przy każdej nadarzającej się okazji. A może po prostu oboje lubicie seks, który jest trochę szorstki, gdzie twój partner przejmuje kontrolę, a ty oddajesz się ich woli. Split V to pozycja, która pozwala na bardzo głęboką penetrację (idealna , jeśli jest po mniejszej stronie, ale być może nie tak bardzo, jeśli jest większy), co pozwala cieszyć się pełną uwagą jego rąk. Jeśli uległość, wiązanie i gry fabularne są twoimi ulubionymi, jest to idealna pozycja do przywiązania nóg do kostek; i że oczywiście doskonale nadaje się również do seksu analnego.

Za leczenie jej

Czy jest królową twoich marzeń i chcesz pokazać swoje oddanie? Niech twój partner nosi wibrującą kulę i trzymaj biodra w pozycji mostka. Następnie oddaj się jej przyjemności rękami, ustami, zabawką łechtaczkową… najlepiej wszystkimi 3!

za leczenie go

Przyjemność ustna to danie, które najlepiej się dzielić, a ta pozycja jest równie smaczna, co dynamiczna. Każdy z partnerów może kontrolować tempo – chociaż być może będziesz musiał go powstrzymać, jeśli straci kontrolę, gdy jest podekscytowany! Używanie obróconego do góry nogami pierścienia na penisa to doskonały sposób na udzielenie dodatkowej zewnętrznej stymulacji partnerowi odbierającemu

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x