Kompletny przewodnik po oszałamiającym masażu lingamem

Kompletny przewodnik po oszałamiającym masażu lingamem

17 sierpnia, 2022 0 przez Seks Masterka

Jeśli szukasz sposobu, aby zaskoczyć swojego partnera, masaż lingamem może być świetną opcją. To praktyka stworzona z myślą o wszystkich posiadaczach penisa. Gwarantuje dobrą zabawę i świetny sposób na nawiązanie kontaktu z partnerem.

Co to jest masaż Lingam?

Masaż Lingam to jedna z tantrycznych praktyk seksualnych, które skupiają się na czczeniu penisa. Kult odbywa się podczas zmysłowego, długiego masażu penisa, a czasem innych części, takich jak kulki i prostata (znane jako Święte Miejsce). Lingam to słowo sanskryckie, które tłumaczy się jako „znak, symbol lub znak” i często reprezentuje hinduskiego boga Shivę. Słowo to kojarzy się z penisem i jest używane jako tłumaczenie męskich genitaliów, ponieważ bóg Shiva często przybiera kształt fallusa i reprezentuje generatywną moc wszelkiej kreatywności i płodności. Pierwotnie masaż lingamem został opracowany w Niemczech przez Andro Andreasa Rothe w latach 70-tych.

Dlaczego warto wykonywać masaż Lingam?

Podobnie jak w przypadku masażu joni, masaż lingamem ma mnóstwo korzyści w zakresie zdrowia seksualnego dla posiadaczy penisa:

Buduje intymność. Ponieważ najczęściej jest to aktywność w sypialni z partnerem, jest to doskonały sposób na budowanie z nim intymności. Podczas masażu nie spiesz się, naprawdę łącząc się ze sobą i ze sobą, wielbiąc przyjemność partnera i sprawiając, że czuje się jak najlepiej.

Poprawia wytrzymałość. Masaż Lingam może pomóc poprawić wytrzymałość seksualną i ogólnie poprawić satysfakcję seksualną dla posiadaczy penisa. Pierwotnie lingam został stworzony, aby pomóc właścicielom penisa połączyć się ze sobą i swoją energią seksualną, ucząc się skupiać na innych doznaniach, a nie tylko na orgazmie.  Tak więc, jeśli masz problem z przedwczesnym wytryskiem i chcesz wytrzymać dłużej, masaż lingamem może ci w tym pomóc.

Daj mu oszałamiające orgazmy. Wielokrotne orgazmy są również możliwe dla posiadaczy penisa. A lingam to najlepszy sposób, aby nauczyć się dawać je swojemu partnerowi. Chociaż lingam nie koncentruje się na szczęśliwym zakończeniu i nie powinno to być twoim głównym celem, możesz chcieć pomóc swojemu partnerowi wejść w stan orgazmu, w którym może skończyć wiele razy podczas sesji. To świetny sposób na urozmaicenie sypialni i poznanie preferencji partnera oraz tego, co go nakręca. I jest to świetny sposób, aby pokazać im, że zależy Ci na ich przyjemności i chcesz, aby czuli się dobrze.

Oto jak wykonać oszałamiający masaż lingamem swojemu partnerowi

Teraz, gdy już wiesz, dlaczego powinieneś dać partnerowi masaż lingamem, czas porozmawiać o tej technice:

Krok 1: Przygotuj swoje narzędzia

Kiedy przygotowujesz się do lingamu, ważne jest, aby wcześniej zebrać swoje narzędzia, abyś nie musiał zakłócać sesji, gdy już wszystko się zaaklimatyzujesz. Oczywiście nie potrzebujesz żadnych wymyślnych, konkretnych narzędzi, aby dać niesamowity masaż, ale niektóre rzeczy ułatwiają:

Ręczniki: miej kilka pod ręką, jeśli zrobisz bałagan i chcesz szybko posprzątać.
Olejki do masażu: pocieranie suchej skóry nie jest zbyt przyjemne, więc możesz zaopatrzyć się w dobry olejek do masażu lub po prostu olej kokosowy z kuchni, aby wszystko było gładsze.
Świece : zapalenie świec wprowadzi nastrój. Ponadto, jeśli masz świecę z olejkiem do masażu, możesz użyć jej na ciele partnera podczas masażu.
Zabawki: jeśli twój partner czuje się komfortowo, możesz chcieć włączyć masaż prostaty podczas lingamu. Pomyśl więc o zabraniu zabawek prostaty, aby sprawić, że będzie ci przyjemniej.

Mając wszystko pod ręką, cała sesja masażu będzie bardziej relaksująca dla was obojga, więc przygotuj się wcześniej.

Krok 2: Ustaw nastrój

Zarezerwuj wystarczająco dużo czasu w swoim harmonogramie na aktywność. Upewnij się, że nikt nie będzie się wtrącał i ci nie przeszkadzał. Możesz nawet zasugerować swojemu partnerowi wspólną kąpiel z kilkoma solami, aby pomóc Ci się zrelaksować i przygotować. Gdy oboje będziecie gotowi, połóż swojego partnera na łóżku i pozwól mu wygodnie się usadowić. Możesz dodać kilka poduszek pod głowę lub biodra, co pomoże im się zrelaksować. Będą długo leżeć na plecach, więc musi być wygodnie. Twój partner powinien szeroko otworzyć nogi i zgiąć je lekko w kolanie, podczas gdy ty usiądziesz między jego nogami. Ta pozycja zapewni ci najlepszy dostęp do ich genitaliów, ale jeśli nie jest to twoja ulubiona pozycja, możesz osiąść w dowolnej innej pozycji, która bardziej ci się podoba. Może nawet warto położyć trochę muzyki w tle, nic, co mogłoby was rozpraszać, ale coś, co wypełni przestrzeń. Zapal świece, przyciemnij światło i możesz zacząć.

Krok 3: Zacznij powoli

Podczas gdy masaż lingamem dotyczy penisa, chcesz rozluźnić się w masażu, zaczynając od masażu całego ciała. Obficie używaj oleju kokosowego wszędzie i powoli masuj ciało partnera, na razie pomijając penisa. Masaż całego ciała podczas gry wstępnej pomaga mężczyznom z przedwczesnym wytryskiem, a partnerce relaksuje. Powiedz im, aby oddychali powoli i głęboko, a aby uzyskać najlepsze połączenie, zsynchronizuj swoje oddechy podczas kontynuacji masowania ich ciała. Masaż dłoni jest niezwykle przyjemny i relaksujący, dlatego nie spiesz się ze wszystkimi częściami ciała partnera i pokaż mu, jak bardzo doceniasz każdą jego część. To sprawi, że poczują się kochane i sprawią, że całe lingam będzie niezapomniane. Powoli będziesz chciała zbliżyć się do penisa, masując brzuch, następnie wewnętrzną stronę ud, a na koniec obszar wokół penisa.

Krok 4: Znajdź idealną technikę i rytm

Kiedy widzisz, że twój partner jest zrelaksowany i czuje się dobrze, nadszedł czas, aby przejść do najlepszej części — masażu penisa. Twój partner może już być twardy lub może być miękki. Tak czy inaczej, nie martw się o stan penisa, ponieważ w obie strony będzie świetnie. Istnieją różne techniki, które możesz wypróbować, aby znaleźć te, które działają najlepiej dla twojego partnera:

Trzymaj penisa palcami wskazującymi i kciukami. Zacznij od dołu trzonu i przesuwaj penisa w górę, naciskając punkty palcami.
Chwyć penisa obiema rękami. Następnie skręcaj ręce w różnych kierunkach i przesuwaj pomiędzy mocniejszym i lżejszym chwytem podczas masowania.
Jedną ręką chwyć spód trzonu. Kciukiem drugiej ręki masuj miejsce pod głową kolistymi ruchami.
Delikatnie masuj kulki jedną ręką, podczas gdy drugą poruszaj w górę i w dół ich trzonu. Zmieniaj siłę chwytu z lekkiego na mocny, a także prędkość.
Owiń palec wskazujący i kciuk tuż pod ich głową i przekręcaj rękę, naprzemiennie o różnej sile chwytu. Użyj drugiej ręki, aby masować trzon lub kulki.

Krok 5: Posłuchaj swojego partnera

Komunikacja jest kluczowa. Kiedy masujesz swojego partnera, zawsze upewnij się, że kontaktujesz się z nim i pytasz, czy to, co robisz, jest dobre, czy też chciałby, abyś zrobiła dla niego coś innego. Najlepiej znają swoje ciało i docenią to, że troszczysz się o ich przyjemność i zapewniasz im jak najlepsze wrażenia. Więc nie unikaj komunikacji. To zrobi ogromną różnicę, a także pozwoli wam obojgu więcej się łączyć.

Krok 6: Nie zapomnij o prostacie

Prostata jest ważną częścią przyjemności każdego posiadacza penisa, więc zapytaj swojego partnera, czy nie ma nic przeciwko włączeniu stymulacji prostaty do masażu lingamem. Jeśli są nieśmiałe, możesz zasugerować rozpoczęcie od zewnętrznej stymulacji, zanim od razu przejdziesz do stymulacji wewnętrznej.

Możesz bardzo łatwo stymulować ich prostatę zewnętrznie. Palcem wskazującym znajdź plamkę wielkości orzecha między jądrami a odbytem. To jest miejsce, w którym będziesz chciał się pobawić i zobaczyć, co jest najlepsze dla twojego partnera. Delikatnie wciśnij miejsce do środka, jednocześnie kontynuując pracę nad penisem. Teraz, jeśli twój partner jest gotowy na wewnętrzną stymulację prostaty, możesz zacząć od palców. Upewnij się, że nałożyłeś wystarczającą ilość oleju na dłonie i ich odbyt, a następnie wciśnij jeden palec do środka. Znajdź na wewnętrznej ścianie miejsce wielkości orzecha włoskiego i poeksperymentuj z różnymi naciskami i technikami masażu, aby znaleźć tę, która najlepiej pasuje do twojego partnera.  Kiedy już poczujesz się komfortowo w twoich palcach, możesz pomyśleć o przyniesieniu zabawek prostaty

Krok 7: Kontroluj jego orgazmy

Kontrola krawędzi lub orgazmu jest ogromną częścią masażu lingamem i może pomóc twojemu partnerowi w doświadczaniu intensywnych orgazmów i trwać dłużej. Kiedy masujesz jego penisa, miej oko na ich oddech i mowę ciała. Kiedy poczujesz, że oddychają nierówno i płytko lub kiedy zaczynają wpychać biodra w Twoją dłoń, zwolnij lub przejdź do masowania innych obszarów ciała. Przypomnij mu, aby ponownie głęboko i powoli oddychali, pozwól im na chwilę ostygnąć, zanim wrócisz do stymulacji penisa. Rób to w kółko. Kiedy w końcu doznają orgazmu, będzie on bardziej intensywny.

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x