Jak sprawić, by mężczyzna płakał w sypialni

Jak sprawić, by mężczyzna płakał w sypialni

17 sierpnia, 2022 0 przez Seks Masterka

Wiemy, co możesz sobie pomyśleć… „Dlaczego miałbym chcieć, aby mężczyzna płakał w sypialni?”. Cóż, po pierwsze, nie oceniamy! Seksualność ma wiele aspektów, a sposób, w jaki doświadcza się podniecenia i przyjemności, nie jest liniowy ani przewidywalny. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby mężczyzna płakał w sypialni w sferze BDSM , czy po prostu chcesz, aby płakał z powodu absolutnej rozkoszy seksualnej, istnieją pewne techniki, którymi możesz się bawić, które mogą spowodować płacz mężczyzny i dwie (lub więcej!) bardzo zadowolone osoby.

Dwie trasy, które sprawią, że mężczyzna będzie płakał w sypialni

Jak wspomnieliśmy, możesz wybrać jedną z dwóch dróg, w zależności od powodu, dla którego chcesz sprawić, by mężczyzna płakał w sypialni.  Jeśli ty i twój partner przedyskutowaliście wcześniej swoje fantazje seksualne , zainteresowania, załamania lub fetysze i zdaliście sobie sprawę, że naprawdę uwielbia być upokarzany do takiego stopnia, że ​​czuje się wykastrowany i bezbronny, możesz pójść drogą BDSM, używając pewnych taktyka, która ma go rozpłakać. Lub, jeśli po prostu chcesz zakołysać jego światem tak cholernie mocno, że dosłownie płacze w seksualnej ekstazie, istnieją inne sposoby na sprawienie, by płakał w sypialni. Który z nich Cię interesuje?

Upokorzenie i męskość: jak sprawić, by mężczyzna płakał w sypialni

Dla tych, którzy żyją w stylu BDSM, wszystko sprowadza się do odkrywania i czerpania radości z tego rodzaju aktywności z partnerem, którego znasz, któremu ufasz i szanujesz. Razem będziecie mogli rozmawiać o swoich pragnieniach i wspólnie realizować swoje pomysły w bezpiecznej przestrzeni, która sprawia radość obojgu partnerom. W związku z tym niektórzy mężczyźni pragną upokorzenia i wykastrowania w sypialni. Aby mężczyzna zainteresowany tymi sferami BDSM płakał w sypialni, możesz spróbować:

Wymuszona feminizacja. Wymuszona feminizacja ma miejsce, gdy jeden dominujący partner sprawia, że ​​uległa (która identyfikuje się jako mężczyzna) przyjmuje rolę kobiecą. Czasami określa się to jako „sissification”, a niektóre przykłady obejmują: ubieranie uległej w kobiece ubrania i makijaż, chowanie genitaliów i używanie terminów opisujących ich genitalia jako kobiecą anatomię.

Tortury koguta i piłki (CBT). Jest to aktywność seksualna, która polega na odczuwaniu bólu lub zaciskania penisa i/lub jąder. Może to być bezpośredni ból, taki jak przekłucie narządów płciowych , zabawa woskiem lub pękanie piłki, lub pośredni ból emocjonalny, taki jak erotyczne upokorzenie związane z ich wielkością lub wyglądem.

Uczyń go rogaczem. Rogacz to mąż cudzołożnej żony (zwanej „ rogaczem” ). Istnieją dwa rodzaje rogaczy; ten, który cieszy się upokorzeniem i ten, który nie cieszy się żadną formą upokorzenia. W 2020 r. cuckolding był w rzeczywistości drugim pod względem popularności wyszukiwanym hasłem w heteroseksualnym porno, co czyni go dość powszechną fantazją.

Wypróbuj Ustalanie. Pegging ma miejsce, gdy cispłciowa kobieta penetruje swojego heteroseksualnego męskiego partnera, analnie. Odbywa się to za pomocą dildo z paskiem, które jest zabezpieczone uprzężą. Ustalanie jest interesującym aktem, ponieważ jest nie tylko fizyczny, ale także psychiczny, z dwojgiem ludzi eksperymentujących z różnymi rolami płciowymi.

Czysta euforia seksualna: jak sprawić, by mężczyzna płakał w sypialni

Uwarunkuj go, by cię pragnął. Jest kilka małych sztuczek, które naprawdę sprawią, że twój mężczyzna będzie cię pragnął. Na przykład, jeśli nosisz te same perfumy za każdym razem, gdy uprawiasz seks, jego mózg będzie uzbrojony w przekonanie, że za każdym razem, gdy wącha te perfumy, nadszedł czas na seks. Po zrobieniu tego kilka razy, możesz zacząć wprowadzać zapach w chwilach nieseksualnych, sprawiając, że chce cię jeszcze bardziej.

Zainicjuj/zaskocz go seksem. Dla wielu par heteroseksualnych często to mężczyzna inicjuje seks. Co ciekawe, to mężczyźni są bardziej podatni na doświadczanie spontanicznego pożądania. Z tego powodu wpraw się w nastrój i zaskocz go seksem… to go zaskoczy i sprawi, że stanie się bardzo szczęśliwym mężczyzną.

Ćwicz obrzeża na nim. Obrzeża to zabawna aktywność seksualna, która w rzeczywistości jest bezpłciowa, ale nadal jest dobrym dodatkiem, jeśli chodzi o rozpłakanie mężczyzny w sypialni. Krawędź ma miejsce, gdy zbliżasz partnera do szczytowania, a następnie złagodzisz lub zatrzymasz stymulację seksualną. W ten sposób pragną więcej. Możesz to zrobić tyle razy, ile zgadzają się obaj partnerzy, a kiedy w końcu nadejdzie punkt kulminacyjny, będzie większy niż kiedykolwiek.

Spełnij swoją fantazję. Jeśli dasz swojemu partnerowi szansę na otwarcie się i poczucie bezpieczeństwa, by ujawnić z tobą swoje najdziksze fantazje w nieoceniającej przestrzeni, będzie on znacznie bardziej skłonny powiedzieć ci, czego pożąda. A kiedy wiesz, czego potajemnie pragną, znacznie łatwiej będzie doprowadzić ich do łez, gdy spełnisz jego fantazję. W końcu różnorodność jest przyprawą życia, a próbowanie nowych rzeczy w sypialni jest zwykle świetną zabawą , co sprawia, że ​​jest to korzystne dla obojga partnerów. Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz, aby mężczyzna płakał w sypialni w perwersyjny sposób, czy w bardziej powszechny sposób, prawie zawsze możesz rzucić go na kolana jednym lub kilkoma z tych pomysłów. Zastanów się, co naprawdę sprawiłoby, że serce twojego mężczyzny przyspieszyłoby bicie i zobacz, jak rozpływa się w absolutnej ekstazie.

5 1 vote
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x