Jak doić prostatę w pięciu prostych krokach

Jak doić prostatę w pięciu prostych krokach

5 kwietnia, 2022 0 przez Seks Masterka

Każdy z mężczyzn doświadcza orgazmu wynikającego z masażu prącia. Czy to podczas zabawy solo czy stymulację przez pochwę partnerki. W tym artykule zaprowadzimy Cię do dużo większych doznań niż te które znasz. Zobacz jak sprawić sobie przyjemność przez dojenie prostaty.

Ach, magiczna prostata! Gruczoł wielkości orzecha włoskiego występujący u posiadaczy penisa, który po stymulacji może wywołać wir seksualnej błogości i orgazmów całego ciała.  I chociaż masowanie prostaty było „rzeczą” normalną od końca XIX wieku, kiedy lekarze zaczęli go stosować w leczeniu zapalenia gruczołu krokowego, szybko stało się praktyką, z której korzystają mężczyźni na całym świecie, ponieważ jest to bilet w jedną stronę do miasta przyjemności. Tak więc, jeśli jesteś posiadaczem prostaty, oto wszystko, co musisz wiedzieć o stymulacji prostaty.

Co to jest dojenie prostaty?

Dojenie prostaty polega na tym, że właściciel prostaty masuje prostatę, aż do uwolnienia rzadkiego, mlecznego płynu zwanego „płynem prostaty”. Dla niektórych może się to wydawać nieco zniechęcające, ponieważ jedno z najczęściej zadawanych pytań brzmi: „ Czy dojenie prostaty boli? ”. Dla większości tak nie jest. Wręcz przeciwnie, może być całkowicie przyjemne i może prowadzić do intensywnych orgazmów, które są prawdopodobnie lepsze niż orgazmy prącia. Rzecz w dojeniu prostaty polega jednak na tym, że wymaga to trochę eksploracji. Jest to czynność, której niektórzy mogą nie chcieć próbować, ponieważ prostata znajduje się w odbycie.  Wciąż istnieje duże tabu dla mężczyzn, zwłaszcza heteroseksualnych mężczyzn, którzy chcą eksperymentować z zabawą analną (co jest dość śmieszne, ponieważ jest to brama do nieskrępowanej ekstazy). Mówimy, zapomnij o z góry przyjętych wyobrażeniach i stereotypach dotyczących przyjemności analnej, a na pewno zbierzesz z tego korzyści.

Gdzie jest prostata i dlaczego jest to ważne?

Zanim zagłębimy się w dojenie prostaty, przejdźmy przez krótką lekcję anatomii.  Prostata znajduje się w odbytnicy, tuż pod pęcherzem i owija się wokół cewki moczowej (rurki odprowadzającej mocz z pęcherza). Dlaczego prostata jest ważna? Cóż, „jego jedynym celem jest wydzielanie enzymu zwanego antygenem specyficznym dla prostaty, który upłynnia nasienie po wytrysku. Jest to ważne, aby nasienie było normalnie płodne” – mówi urolog Paweł Turek . Wraz z wiekiem mężczyzn prostata ma tendencję do powiększania się, co ułatwia jej znalezienie. I pomimo tego, że ten gruczoł ma moc, by zasypywać cię ogromnymi orgazmami, udowodniono również, że masowanie prostaty jest przydatne w celu zmniejszenia objawów bolesnego wytrysku. Spowoduje to złagodzenie blokad płynów, dzięki czemu prostata będzie ładna i zdrowa.  Masaż prostaty może również pomóc w leczeniu osób z zaburzeniami erekcji poprzez zwiększenie przepływu krwi i być może pomóc osobom żyjącym z przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego.  Zasadniczo prostata jest czymś, co zasługuje na odrobinę TLC, nie tylko dla zdrowia reprodukcyjnego, ale także dla napadów satysfakcji seksualnej.

Dojenie prostaty dla przyjemności seksualnej

W tym momencie prawdopodobnie myślisz: „Mam niesamowite orgazmy z masturbacji prącia, dlaczego miałbym masować prostatę?” Chodzi o to, że dojenie prostaty daje zupełnie inny rodzaj kulminacji.  „Orgazm wywołany prostatą uderza inaczej, ponieważ jest inicjowany z wnętrza ciała. Czujesz się tak, jakbyś był wyrwany od środka” – mówi seksuolog Goody Howard . Kiedy ktoś osiąga orgazm przez prostatę, kurczy się więcej razy przed szczytowaniem, tworząc mnóstwo erotycznych doznań. W rzeczywistości wiele osób, które doświadczyły orgazmu prostaty, twierdzi, że wywołuje on orgazm całego ciała, niepodobny do niczego, co kiedykolwiek cieszyli. Kolejną korzyścią z dojenia prostaty jest fakt, że okres refrakcji jest krótszy, co oznacza, że ​​orgazmy prostaty są czasami związane z możliwością wielokrotnego orgazmu. To, co jest wyjątkowe w orgazmie prostaty, to to, że możesz wytryskać… ale nie w taki sposób, do jakiego jesteś przyzwyczajony. Kiedy wytryskujesz po dojeniu prostaty, uwalniasz tylko płyn prostaty, a nie inne składniki nasienia – płyn, który ma mleczny wygląd, stąd nazwa „dojenie prostaty”. I tu właśnie pojawia się różnica między masażem prostaty a dojeniem prostaty… Masaż prostaty ma miejsce, gdy prostata jest stymulowana, dojenie prostaty ma miejsce, gdy płyn prostaty jest uwalniany w postaci wytrysku. Zasadniczo, aby doświadczyć dojenia prostaty, trzeba by masować prostatę aż do wytrysku. Ale często te dwa terminy są używane zamiennie.

Przewodnik krok po kroku, jak doić prostatę

Teraz, gdy omówiliśmy tajniki dojenia prostaty, nadchodzi zabawna część: jak to zrobić! Jeśli jesteś zaintrygowany próbą dojenia prostaty, oto nasz prosty przewodnik krok po kroku, który, miejmy nadzieję, przeniesie Cię w nowe obszary przyjemności seksualnej.

Krok pierwszy: przygotuj się na najwyższe bezpieczeństwo

Robienie takich rzeczy, jak obcinanie paznokci, używanie lateksowej rękawiczki, opróżnianie pęcherza i odbytnicy oraz posiadanie dużej ilości lubrykantu pod ręką sprawi, że doświadczenie będzie o wiele przyjemniejsze.

Krok drugi: poczuj się komfortowo

Przyjmij pozycję, która sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i zrelaksowany, ale która zapewnia również łatwy dostęp do stymulacji analnej. Może to być leżenie na boku lub nawet przyjmowanie pozycji na pieska . Jeśli decydujesz się na rękawiczki lateksowe, możesz je założyć i pokryć wybranym lubrykantem. Zaleca się również nakładanie lubrykantu wokół wejścia do odbytu, aby uzyskać gładszy i wygodniejszy poślizg.

Krok trzeci: włóż palec

Powoli włóż jeden palec do odbytu i obmacaj wewnętrzną ścianę odbytnicy (strona najbliżej pępka). Zrób krok do około czterech cali do środka i powinieneś poczuć mały, okrągły guzek. Gdy już go znajdziesz, możesz czuć się, jakbyś miał zamiar się wysikać, ale jest to normalne (i oznacza, że ​​znalazłeś właściwe miejsce). Dlatego też dobrze jest wcześniej wysikać się, aby nie zmylić doznań. Kiedy czujesz się komfortowo jednym palcem, możesz dodać drugi, aby uzyskać jeszcze większą stymulację.

Krok czwarty: chodź tutaj

Gdy już przyłożysz palec (palce) do gózka i poczujesz się zrelaksowany, bez bólu i dyskomfortu, możesz spróbować wykonywanie ruchu „chodź tu”, o którym mówi się, że daje najlepsze rezultaty. W tym samym czasie Ty lub Twój partner możecie stymulować inne strefy erogenne, aby wzmocnić intensywność.

Krok piąty: masażery prostaty

Chociaż ten krok nie jest obowiązkowy, aby doświadczyć wstrząsających orgazmów prostaty, zdecydowanie ułatwia to i jest jeszcze przyjemniejsze. Kiedy czujesz się komfortowo z palcami lub po prostu chcesz zacząć od masażu prostaty, dostępne są niesamowite zabawki, które wykonają za Ciebie całą ciężką pracę. Zabawka erotyczna do masażu prostaty często jest jednak większa niż jeden lub dwa palce, więc zawsze pamiętaj, aby iść powoli i stabilnie. Jeśli poczujesz ból lub dyskomfort, odpuść i spróbuj ponownie, gdy będziesz gotowy. Więc, właściciele prostaty, czy jesteście gotowi na nowy rodzaj doznań orgazmowych? No dalej, nie masz nic do stracenia i och tak wiele do zyskania!

0 0 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x